SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Los MSFL

Los MSFL

1. kolo
09.08. 10:15 Olomouc B Brno B 1:3
09.08. 16:30 Kroměříž Ostrava B 2:0
09.08. 10:15 Frýdek-M. Břeclav 5:0
09.08. 16:30 Blansko Hlučín 1:2
10.08. 10:15 Uničov Jihlava B 0:0
10.08. 16:30 Zábřeh Mutěnice 0:3
10.08. 16:30 Znojmo Slovácko B 3:1
10.08. 10:30 Zlín B Bystrc 2:1
2. kolo
16.08. 16:30 Hlučín Mutěnice 3:1
16.08. 16:30 Blansko Kroměříž 1:2
16.08. 10:15 Brno B Znojmo 0:1
17.08. 16:30 Bystrc Zábřeh 3:0
17.08. 10:15 Slovácko B Frýdek-M. 1:1
17.08. 16:30 Břeclav Uničov 2:0
17.08. 10:15 Ostrava B Olomouc B 2:0
17.08. 11:00 Jihlava B Zlín B 0:2
3. kolo
23.08. 16:30 Kroměříž Hlučín 0:0
23.08. 10:15 Frýdek-M. Brno B 3:0
23.08. 10:15 Olomouc B Blansko 1:1
24.08. 16:30 Mutěnice Bystrc 1:1
24.08. 16:30 Zábřeh Jihlava B 0:2
24.08. 16:30 Znojmo Ostrava B 1:0
24.08. 10:30 Zlín B Břeclav 4:1
24.08. 10:15 Uničov Slovácko B 1:0
4. kolo
30.08. 16:30 Blansko Znojmo 2:4
30.08. 10:15 Brno B Uničov 0:2
30.08. 16:30 Hlučín Bystrc 3:1
30.08. 16:30 Kroměříž Olomouc B 3:2
31.08. 16:30 Břeclav Zábřeh 1:3
31.08. 10:15 Ostrava B Frýdek-M. 0:0
31.08. 11:00 Jihlava B Mutěnice 1:0
31.08. 10:15 Slovácko B Zlín B 0:0
5. kolo
06.09. 10:15 Frýdek-M. Blansko 1:0
06.09. 10:15 Olomouc B Hlučín 3:1
07.09. 16:30 Zábřeh Slovácko B 0:1
07.09. 16:30 Znojmo Kroměříž 2:1
07.09. 10:30 Zlín B Brno B 0:0
07.09. 16:30 Bystrc Jihlava B 2:3
07.09. 10:15 Uničov Ostrava B 0:2
07.09. 16:30 Mutěnice Břeclav 1:0
15. kolo
10.09. 12:00 Mutěnice Zlín B 1:1
10.09. 16:30 Břeclav Znojmo 1:0
10.09. 12:00 Zábřeh Hlučín 1:3
10.09. 16:30 Ostrava B Blansko 1:3
10.09. 16:30 Jihlava B Frýdek-M. 2:1
10.09. 16:30 Brno B Kroměříž 0:1
10.09. 16:30 Bystrc Uničov 1:0
10.09. 16:30 Slovácko B Olomouc B 3:1
6. kolo
13.09. 16:00 Hlučín Jihlava B 3:0
13.09. 10:15 Olomouc B Znojmo 2:4
13.09. 10:15 Brno B Zábřeh 0:1
13.09. 16:00 Kroměříž Frýdek-M. 2:1
13.09. 16:00 Blansko Uničov 0:0
14.09. 10:15 Slovácko B Mutěnice 1:1
14.09. 16:30 Břeclav Bystrc 1:2
14.09. 10:15 Ostrava B Zlín B 1:0
7. kolo
20.09. 10:15 Frýdek-M. Olomouc B 0:3
21.09. 16:00 Bystrc Slovácko B 3:0
21.09. 10:15 Uničov Kroměříž 2:2
21.09. 16:00 Mutěnice Brno B 3:1
21.09. 16:00 Zábřeh Ostrava B 0:0
21.09. 16:00 Znojmo Hlučín 1:2
21.09. 11:00 Jihlava B Břeclav 1:0
21.09. 10:30 Zlín B Blansko 3:3
8. kolo
27.09. 10:15 Brno B Bystrc 1:1
27.09. 16:00 Kroměříž Zlín B 1:1
27.09. 16:00 Blansko Zábřeh 2:2
27.09. 16:00 Hlučín Břeclav 1:0
27.09. 10:15 Olomouc B Uničov 2:0
28.09. 10:15 Slovácko B Jihlava B 0:1
28.09. 16:00 Znojmo Frýdek-M. 5:0
28.09. 10:15 Ostrava B Mutěnice 2:1
9. kolo
04.10. 10:15 Frýdek-M. Hlučín 3:0
05.10. 10:15 Uničov Znojmo 4:0
05.10. 15:30 Mutěnice Blansko 0:0
05.10. 15:30 Břeclav Slovácko B 1:0
05.10. 15:30 Zábřeh Kroměříž 0:2
05.10. 11:00 Jihlava B Brno B 0:0
05.10. 10:30 Zlín B Olomouc B 2:3
05.10. 15:30 Bystrc Ostrava B 1:0
10. kolo
11.10. 15:30 Hlučín Slovácko B 1:0
11.10. 10:15 Frýdek-M. Uničov 0:1
11.10. 15:30 Blansko Bystrc 3:0
11.10. 10:15 Olomouc B Zábřeh 0:0
11.10. 10:15 Brno B Břeclav 0:0
11.10. 15:30 Kroměříž Mutěnice 1:1
12.10. 15:30 Znojmo Zlín B 0:0
12.10. 10:15 Ostrava B Jihlava B 3:2
11. kolo
18.10. 10:30 Zlín B Frýdek-M. 1:2
19.10. 15:00 Břeclav Ostrava B 2:1
19.10. 15:00 Zábřeh Znojmo 0:3
19.10. 11:00 Jihlava B Blansko 3:3
19.10. 15:00 Bystrc Kroměříž 1:0
19.10. 10:15 Uničov Hlučín 1:1
19.10. 10:15 Slovácko B Brno B 1:0
19.10. 15:00 Mutěnice Olomouc B 1:3
12. kolo
25.10. 14:30 Blansko Břeclav 1:1
25.10. 10:15 Olomouc B Bystrc 0:1
25.10. 14:30 Hlučín Brno B 1:0
25.10. 14:30 Kroměříž Jihlava B 0:1
25.10. 10:15 Frýdek-M. Zábřeh 2:1
26.10. 14:30 Znojmo Mutěnice 2:2
26.10. 10:15 Ostrava B Slovácko B 4:1
26.10. 10:15 Uničov Zlín B 4:1
13. kolo
01.11. 10:15 Brno B Ostrava B 3:0
01.11. 10:15 Břeclav Kroměříž 1:0
02.11. 10:15 Slovácko B Blansko 3:0
02.11. 14:00 Bystrc Znojmo 0:0
02.11. 10:30 Zlín B Hlučín 1:3
02.11. 11:00 Jihlava B Olomouc B 2:1
02.11. 14:00 Zábřeh Uničov 0:2
02.11. 14:00 Mutěnice Frýdek-M. 1:2
14. kolo
08.11. 14:00 Hlučín Ostrava B 3:0
08.11. 10:15 Olomouc B Břeclav 1:0
08.11. 14:00 Kroměříž Slovácko B 1:1
08.11. 14:00 Blansko Brno B 2:1
08.11. 10:15 Frýdek-M. Bystrc 3:0
09.11. 10:30 Zlín B Zábřeh 4:0
09.11. 10:15 Uničov Mutěnice 4:2
09.11. 14:00 Znojmo Jihlava B 3:0
16. kolo
15.11. 10:15 Brno B Olomouc B 0:1
15.11. 11:00 Jihlava B Uničov 1:0
15.11. 13:30 Hlučín Blansko 1:0
16.11. 13:30 Bystrc Zlín B 3:1
16.11. 10:15 Ostrava B Kroměříž 1:2
16.11. 13:30 Břeclav Frýdek-M. 1:0
16.11. 13:30 Mutěnice Zábřeh 1:1
16.11. 10:15 Slovácko B Znojmo 0:1
17. kolo
21.03. 10:15 Frýdek-M. Slovácko B -:-
21.03. 15:00 Kroměříž Blansko 1:1
22.03. 10:30 Zlín B Jihlava B -:-
22.03. 15:00 Znojmo Brno B -:-
22.03. 15:00 Zábřeh Bystrc -:-
22.03. 15:00 Mutěnice Hlučín -:-
22.03. 10:15 Uničov Břeclav -:-
22.03. 10:15 Olomouc B Ostrava B -:-
18.kolo
29.03. 15:00 Blansko Olomouc B -:-
29.03. 15:00 Slovácko B Uničov -:-
29.03. 15:00 Hlučín Kroměříž -:-
29.03. 15:00 Bystrc Mutěnice -:-
29.03. 15:00 Brno B Frýdek-M. -:-
29.03. 15:00 Jihlava B Zábřeh -:-
29.03. 15:00 Ostrava B Znojmo -:-
29.03. 15:00 Břeclav Zlín B -:-
19.kolo
05.04. 15:30 Bystrc Hlučín -:-
05.04. 15:30 Olomouc B Kroměříž -:-
05.04. 15:30 Zlín B Slovácko B -:-
05.04. 15:30 Znojmo Blansko -:-
05.04. 15:30 Zábřeh Břeclav -:-
05.04. 15:30 Frýdek-M. Ostrava B -:-
05.04. 15:30 Mutěnice Jihlava B -:-
05.04. 15:30 Uničov Brno B -:-
20.kolo
12.04. 15:30 Břeclav Mutěnice -:-
12.04. 15:30 Blansko Frýdek-M. -:-
12.04. 15:30 Slovácko B Zábřeh -:-
12.04. 15:30 Kroměříž Znojmo -:-
12.04. 15:30 Brno B Zlín B -:-
12.04. 15:30 Hlučín Olomouc B -:-
12.04. 15:30 Jihlava B Bystrc -:-
12.04. 15:30 Ostrava B Uničov -:-
21.kolo
19.04. 16:00 Mutěnice Slovácko B -:-
19.04. 16:00 Uničov Blansko -:-
19.04. 16:00 Bystrc Břeclav -:-
19.04. 16:00 Zlín B Ostrava B -:-
19.04. 16:00 Jihlava B Hlučín -:-
19.04. 16:00 Znojmo Olomouc B -:-
19.04. 16:00 Zábřeh Brno B -:-
19.04. 16:00 Frýdek-M. Kroměříž -:-
22.kolo
26.04. 16:00 Olomouc B Frýdek-M. -:-
26.04. 16:00 Ostrava B Zábřeh -:-
26.04. 16:00 Hlučín Znojmo -:-
26.04. 16:00 Břeclav Jihlava B -:-
26.04. 16:00 Blansko Zlín B -:-
26.04. 16:00 Slovácko B Bystrc -:-
26.04. 16:00 Kroměříž Uničov -:-
26.04. 16:00 Brno B Mutěnice -:-
23.kolo
03.05. 16:30 Břeclav Hlučín -:-
03.05. 16:30 Frýdek-M. Znojmo -:-
03.05. 16:30 Mutěnice Ostrava B -:-
03.05. 16:30 Uničov Olomouc B -:-
03.05. 16:30 Bystrc Brno B -:-
03.05. 16:30 Zlín B Kroměříž -:-
03.05. 16:30 Jihlava B Slovácko B -:-
03.05. 16:30 Zábřeh Blansko -:-
30.kolo
06.05. 16:30 Olomouc B Slovácko B -:-
06.05. 16:30 Uničov Bystrc -:-
06.05. 16:30 Znojmo Břeclav -:-
06.05. 16:30 Zlín B Mutěnice -:-
06.05. 16:30 Frýdek-M. Jihlava B -:-
06.05. 16:30 Hlučín Zábřeh -:-
06.05. 16:30 Kroměříž Brno B -:-
06.05. 00:00 Blansko Ostrava B -:-
24.kolo
10.05. 16:30 Olomouc B Zlín B -:-
10.05. 16:30 Ostrava B Bystrc -:-
10.05. 16:30 Znojmo Uničov -:-
10.05. 16:30 Blansko Mutěnice -:-
10.05. 16:30 Hlučín Frýdek-M. -:-
10.05. 16:30 Slovácko B Břeclav -:-
10.05. 16:30 Kroměříž Zábřeh -:-
10.05. 16:30 Brno B Jihlava B -:-
25.kolo
17.05. 16:30 Břeclav Brno B -:-
17.05. 16:30 Mutěnice Kroměříž -:-
17.05. 16:30 Slovácko B Hlučín -:-
17.05. 16:30 Uničov Frýdek-M. -:-
17.05. 16:30 Bystrc Blansko -:-
17.05. 16:30 Zlín B Znojmo -:-
17.05. 16:30 Jihlava B Ostrava B -:-
17.05. 16:30 Zábřeh Olomouc B -:-
26.kolo
24.05. 16:30 Hlučín Uničov -:-
24.05. 16:30 Brno B Slovácko B -:-
24.05. 16:30 Olomouc B Mutěnice -:-
24.05. 16:30 Ostrava B Břeclav -:-
24.05. 16:30 Znojmo Zábřeh -:-
24.05. 16:30 Blansko Jihlava B -:-
24.05. 16:30 Frýdek-M. Zlín B -:-
24.05. 16:30 Kroměříž Bystrc -:-
27.kolo
31.05. 16:30 Zábřeh Frýdek-M. -:-
31.05. 16:30 Břeclav Blansko -:-
31.05. 16:30 Mutěnice Znojmo -:-
31.05. 16:30 Slovácko B Ostrava B -:-
31.05. 16:30 Bystrc Olomouc B -:-
31.05. 16:30 Brno B Hlučín -:-
31.05. 16:30 Zlín B Uničov -:-
31.05. 16:30 Jihlava B Kroměříž -:-
28.kolo
07.06. 16:30 Frýdek-M. Mutěnice -:-
07.06. 16:30 Kroměříž Břeclav -:-
07.06. 16:30 Uničov Zábřeh -:-
07.06. 16:30 Olomouc B Jihlava B -:-
07.06. 16:30 Hlučín Zlín B -:-
07.06. 16:30 Ostrava B Brno B -:-
07.06. 16:30 Znojmo Bystrc -:-
07.06. 16:30 Blansko Slovácko B -:-
29.kolo
14.06. 16:30 Brno B Blansko -:-
14.06. 16:30 Jihlava B Znojmo -:-
14.06. 16:30 Ostrava B Hlučín -:-
14.06. 16:30 Zábřeh Zlín B -:-
14.06. 16:30 Břeclav Olomouc B -:-
14.06. 16:30 Mutěnice Uničov -:-
14.06. 16:30 Slovácko B Kroměříž -:-
14.06. 16:30 Bystrc Frýdek-M. -:-
Žádné komentáře
 
Děkujeme za návštěvu našich stránek.