SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Zápasy 2008/2009

FC Baník Ostrava "B" - SK Uničov 0:2 (0:2)

Ostravské béčko v jarní části hrává svá domácí utkání v krásném areálu v Ostravě- Vřesině. Tam dnes po ránu zavítali i hráči Uničova, kteří se tu snažili udržet svou jarní sérii bez porážky. Potíže přišly už ale před zahajovacím hvizdem rozhodčího, a to když se do utkání nemohli zapojit Stoklásek s Tomášem Večeřou, oba dva ze zdravotních důvodů. A tak trenéru Strouhalovi zůstali na lavičce jen dva nahrádníci a to Jardu Večeřu ještě sužovali bolesti zad.

Utkání jsme začali svižně, dostali jsme se do hry a mladíku Baníku jsme tlačili před vlastní bránu. Akce se střídaly na obou stranách ale jednoznačně nebezpečnějším týmem byli hosté. První branka přišla již v 10.minutě, kdy se domácí stoper pokusil zpracovat míč ve vlastním vápně, míč mu uskočil a Tomáš Řehák toho využil a vsítil první branku zápasu. Pak Uničov tlačil dál, vytvářel si standartní situace, kombinoval a dostával se ke střelbě. Ve 24. minutě získal míč na půlce Žmolík, posunul jej na Hrubého, ten předal Řehákovi a ten centrem našel znovu Žmolíka, jeho slabá, skákavá střela trefila bránu a brankář Štěpnička si ji srazil do vlastní sítě. 0:2. Ve 30.minutě přidělal vrásky na čele trenéru Strouhalovi V. Fiala, který odkulhal ze hřiště s nataženým svalem. Do hry se tak dostal Michal Hloušek. První půle skončila  0:2.

Druhý poločas se Baník snažil dostat hosty pod tlak, ale to se mu moc nedařilo. Uničovu skvěle fungovala obranná činnost, domácí do ničeho nepouštěl a sám se vydával do brejku. Za zmínku stojí nepříjemná hlavička Hlouška, na druhé straně tyčka, na kterou po standartní situaci hlavou zazvonil Ricka a střela z malého vápna se kterou si ale výtečně poradil Dragon.

Utkání tak skončilo výhrou Uničova a to znamená, že svěřenci trenéra Strouhala jsou zatím jediným celkem, který v jarní části neochutnal hořkost porážky. Věřme, že to klukům vydrží co nejdéle a v nejblížším utkání v neděli na domácí půdě porazí APOS Blansko.

Poslední komentáře
13.04.2009 16:25:55: Kluci jen tak dál a hlavně ať vám to moc nestoupne do hlavy,gratuluji všem!Těm nemocným,dejte se brz...