SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Zápasy 2008/2009

FC Hlučín - SK Uničov 5:0 (4:0)

Hlučínští rozhodli o svém vítězství během dvaceti minut prvního poločasu, kdy nastříleli Uničovu čtyři góly. Konečnou podobu dal výsledku dvanáct minut před koncem Žižka.

„Soupeř nás potrestal víceméně z brejkových situací. Nestačili jsme zachytávat jejich rychlé útočníky. Celkově jsme v defenzivě hráli hodně naivně,“ poznamenal Strouhal.

Hlučín zdobila také vysoká produktivita. „Na šance to bylo možná 7:4, ale na góly vypadá ten výsledek hodně hrůzostrašně,“ řekl Strouhal. Ještě v prvním poločase mohl výsledek zkorigovat Hloušek, ve druhé půli neuspěl ve dvou vyložených šancích Hrubý.

„Řekl bych, že to byla si náš nejhorší výkon za poslední rok, ale musíme se z toho poučit a jít dál,“ uzavřel uničovský trenér.

Branky: 17. a 33. Prokeš, 13. Valášek, 19. Barcal, 78. Žižka. Rozhodčí: Sedláček – Žádník, Páral. ŽK: Štýbar – Juřátek.

Sestavy: Hlučín: Kosmal – Bogdaň, Drozd, Štýbar (81. Barcal), Poštulka (85. Ondrušík), Žižka, Kovář, Prokeš (74. Supolík), Koubek, Barcal, Valášek.

Uničov: Levý – Juřátek, Vejvoda, Novosad, Krajčovič(36.Fiala) – Stoklásek, Žmolík, Toman, Švajda (81.Šimíček) – Řehák (36. Hloušek), Hrubý.