SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Zápasy 2008/2009

FC Slovácko "B" - SK Uničov 0:1 (0:0)

V dalším utkání se hráči Uničova představili na půdě Slovácka, které svá domácí utkání hraje na hřišti v Kunovicích. Náš tým ovládl celý první poločas, svého soupeře nepustil do žádné šance a sám se dostal do hodně slibných situací. V první se ukázal Fiala, který po zpětné přihrávce Juřátka našel jen uprostřed připraveného Marka. Do další velké šance se dostal Hrubý,kterého uvolnil Řehák, ale svůj blafák na gólmana Marka zakončil jen střelou do boční sítě. V další příležitosti se ocitl Žmolík, ale z úhlu trefil jen tyčku domácí svatyně. Dokonce poločasu se ve 100% šanci znovu ocitl Žmolík, ale po přiťuknutí Fialy mířil těsně vedle. Druhý poločas se Uničovu zdaleka nepovedl tak jako první. Slovácko svými dlouhými nákopy dokázalo svěřence trénéra Strouhala dostat pod tlak. Jako blesk z čistého nebe tak přišel gól Vladímíra Hrubého, který využil chyby domácí obrany a oslavil tak své 24. narozeniny. Domácí hrozili hlavně ze standartních situací, ale ty si hráči Uničova dokázali pohlídat, a tak se do jediné přílěžitosti dostal Čtvrtníček, ale jeho střela míříla vedle. Rozhodčí Viščor tak ukončil zápas za stavu 0:1 pro hostující tým. Uničovský tým se  posunul na třetí příčku dosavadní tabulky.