SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Zápasy 2008/2009

SK Uničov - FC Dosta Bystrc 0:2 (0:1).

Ve středečním sychravém počasí se diváci na stadioně v Uničově mohli těšit na útočný fotbal, plný krásných kombinací a spousty gólů, jelikož soubej čtvrtého s pátým to přímo nabízel. Ale opak byl pravdou, utkání upadlo do šedi hned od svého počátku, hráči se na hřišti hledali  a spíše než na fotbal jsme se dívali na nakopávanou se spustou osobních a ostrých soubojů, které někdy vyustíly ve žluté napomenutí. První se připomněli hosté, když se k odraženému míči dostal Krátký, ale jeho střela minula branku. Domací se po hříchu nebyli schopni dostat do kloudného zakončení. Utkání se začalo přiostřovat, vrcholem bylo ve 30.minutě vyloučení Krajčoviče, na kterého nebyl odpískán faul a vzápětí dohrál souboj se Šímou u postranní čáry a byl vyloučen. Hosté toho využili a v početní výhodě vstřelili branku, naštěstí pro naše rozhodčí odmával ofsajd. Další rána do zad uničovskému týmu přišla ve 40. minutě, kdy Stoklásek zatáhl za záchranou brzdu, obdržel červenou kartu a k tomu domácí Dragon musel čelit penaltě. Hosté se dostali gólem do šatny do vedení a odcházeli do kabin v přesile dvou mužů.

Do druhé půle nemohl nastoupit ani zraněný Novosad, tak trenér Strouhal musel řešit další problém. Uničov dokázal v osmi hájit jednogólové manko až do 58.minuty, kdy se z přímého kopu trefil Jirásek. Uničov se ale i tak nevzdal a dostal se do dvou gólem zavánějících situací, nejdříve hlavičkoval Žmolík a posléze Vybíhal netrefil na malém  vápně míč. Utkání skončilo vítězstvím hostů 0:2.