SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Zápasy 2008/2009

SK Uničov - Mutěnice 4:2 (3:1)

V nedělním sychravém počasí přivítal náš tým hráče Mutěnic. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se po deseti minutách hry dokázali prosadit, když se k odraženému míči dostal Helísek a technickou ránou k tyči nedal Uvízlovi šanci. Další gól se rýsoval znovu na straně Mutěnic, hosté však nastřelili pouze tyč. Začátek utkání tedy hodně připomínal domácí zápas s Hlučínem. Uničov však nesložil zbraně a začal se pouštět do útoku. Kombinační hra hanákům vycházela náramně, a tak se diváci mohli kochat mnoha povedenými akcemi. Branka paradoxně padla po standartní situaci, když se po rohu prosadil hlavou Vladimír Hrubý. Další branku přidal Dušan Žmolík, který se uvolnil na rohu vápna a jedovatou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě. Do poločasu se ještě předvedl povedenou střelou do růžku mutěnické branky Tomáš Večeřa, a tak se šlo do šaten za stavu 3:1 pro domácí.

Druhý poločas začal nepřesnostmi.na obou stranách. Po pár minutách se uničovští znovu dostali ke své kombinační hře a odměnou za to jim byl gól Hrubého, který se prosadil hlavou po centru Juřátka. Pro Hrubého to byl již desátý gól v probíhající podzimní části. Mutěnice již dokázali jen snížit, když se v 82.minutě prosadil po centru ze strany Rudolf Obal. Uničov tak potrvdil svou formu a prodloužil sérii neporazitelnosti již na šest zápasů. V posledním zápase se příští týden představí na půdě třetí Jihlavy "B".

Sestavy - Mutěnice: Šváb (46. Kaniš) - Červínek, Jašíček, Bílek, Číž - Helísek, Adamec, Brychta (68. Pacl), Ševčík - Obal, Martinelli (53. Robek)
Uničov: Uvízl - Jurátek, Novosad, Vejvoda, Krajčovič - Fiala (83. J. Večeřa), Večeřa, Toman (68. Hloušek), Stoklásek - Žmolík, Hrubý (90. Homola)

Diváci: 250. Rozhodčí: Hulcký - Chramcov, Paták. Branky: 18. a 65. Hrubý, 37. Žmolík, 39. Večeřa - 10. Helísek, 82. Obal.