SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Zápasy 2008/2009

SK Uničov - Zlín "B" 4:1 (3:0)

Domácí šli do vedení už v úvodu utkání, kdy se ve 4.min po standartní situaci dokázal prosadit Roman Vejvoda. O deset minut později ho napodobil Ivo Krajčovič, který se na zadní tyči dostal k hlavičce a poslal Uničov do dvougólového vedení. To se povedlo navýšit ve 30.minutě, kdy z přímého volného kopu  dal gól Dušan Žmolík, který míč zatočil přesně k tyči a Dostál v brance hostí neměl šanci.

Dokonce prvního  poločasu své šance neproměnili Večeřa s Hrubým, na druhé straně jednou nebezpečně pálil Foltán, a tak se do kabin šlo za stavu 3:0 pro Uničov.

Do druhé půle hráči Uničova vstoupili lajdácky a trestem za to jim byla v 56.minutě branka z kopačky Otruby, který se trefil po závaru v uničovském pokutovém území. Tento gól měl však naštěstí opačný dopad, než si hráči Zlína asi představovali. Uničov začal znovu hrát jako v první půly a soupeře do ničeho nepustil. Naopak o pár minut později se po centru ze strany dokázal hlavou prosadit Vladimír Hrubý. Uničov si pak ještě vypracoval minimálně pět gólových šancí, které už však nedokázal proměnit i díky skvělým zákrokům golmána Dostála v brance Zlína.

Uničov tak dokázal udržet šňůru neporazitelnosti a žene se na další tým. Tím bude regiolnální rival ze Zábřeha.

Rozhodčí: Šalata- Tobola, Duda, Diváci: 120. Branky: 5. Vejvoda, 15. Krajčovič, 27. Žmolík, 60. Hrubý - 56. Otruba.

Sestavy:  Uničov- Juřátek, Novosad, Vejvoda, Krajčovič(73. Vybíhal)- Fiala(82. Večeřa J.), Toman, Stoklásek -Žmolík, Večeřa T.- Hrubý.

Zlín "B" -Dostál - Malcharek, Linek, Sokol, Elšík - Železník (63. Bačík), Řihák (12. Školník), Otruba, Konečník (32. Míka) - Hudák, Foltán