SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Novinky

S HFK dělba bodů.

Uničovští hráči si dnes do tabulky přičetli další bodík, v dnešním dopoledni totiž na domácí půdě remizovali s HFK Olomouc. Utkání začali lépe domácí, kteří lépe kombinovali a drželi se na půlce Holice. V první šanci se objevil Hrubý, ale jeho dělovka minula branku. V další šanci byl Švajda, který se po krásné kombinaci dostal ke střele, ale sám před gólmanem svou úlohu nezvládl a míč se mu svezl po kopečce do autu. Hosté zahrozili poprvé po nedorozumění Fialy se Šustrem, ale Čtrvrtníček této chyby naštěstí nevyužil. Hlavou zahrozil také Obal, naštěstí minul. Poslední navštívenku vyslal hostujícímu gólmanovi Žmolík, ale jeho střela postrádala přesnost i razanci. První půle tak skončila 0:0.

Druhou půli začali tlakem hráči Holice, kteří nepouštěli domácí ze svého sevření. Holice se ale nedostala do žádné stoprocentní šance. Ze standartní situace nebezpečně hlavičkoval Kovář. Na hranici šestnáctky hasil gólovou šanci včasným vyběhnutím Šustr. Po 15 minutách se domácí otřepali a začali se také prosazovat. Ve velké šanci se objevil Řehák, jeho střelu však na poslední chvíli zblokoval Lukášek. Posledních 20 minut utkání se neslo v duchu anglického fotbalu. Útoky se střídaly na obou stranách, do vážnějších situací se však dostávali hlavně domácí. Poslední příležitost hostů domácí obrana dokázala odvrátit, když se ve vápně míč nebezpečně houpal z jedné kopačky na druhou. Hned z protiútoku pádil sám na branku Hrubý, ale Šrom ho vychytal.

Utkání tak skončilo spravedlivou remízou 0:0.

Uničov - HFK Olomouc 0:0