SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Novinky

Ze Slavičína pouze s jedním bodem.

V nedělním slunném dopoledni se ve Slavíčíně odehrála bitva o první místo v tabulce. První půle bitvu připomínala do slova a do písmene. Uničov vstoupil do utkání tragicky, když již ve 4min. prohrával 1:0, po nedorozumění Škody s Šustrem vsítil první branku utkání Kříž. Tato branka polila domácí živou vodou, a ti dalších 15min nepustili Uničov vůbec k ničemu. Domácí zahrávali spoustu standartních situací, po jedné z nich se hlavou prosadil znovu Kříž, ale Šustr ho tygřím skokem vychytal. Od 20.minuty se probudili také hosté, začali kombinovat a dostávat se ke své hře. Srovnat mohl Hrubý, ale sám před Mendlem přestřelil. O chvíli později se řítili na branku dokonce dva uničovští hráči, ale Řehák místo přihrávky na lépe postaveného Žmolíka volil střelu a přestřelil. O pár minut později si Hrubý narazil míč s Řehákem a své sólo proměnil ve vyrovnávací branku. Do poločasu měl ještě gólovku Fiala, ale nastřelil na brankové čáře jednoho z domácích beků. Poslední hvizd do píšťalky v první půli předznamenal velkou melu, ze které vyšel se žlutou kartou Otepka, který atakoval Hrubého loktem. První půle byla velmi vyhecovaná, tvrdá a nervózní. Svým výkonem k tomu dopomohl také hlavní sudí Viščor, který vysoké tempo hry nezvládal a svými nepřesnými výroky poškozoval hlavně hosty.

Druhá půle byla již jen ve znamení šancí Uničova, ten však nebyl sto ani jednu využít. Dvakrát se za zády slavičínských beků ocitl Řehák a dvakrát i Hrubý, ale ani jeden nedokázal nahrát lépe postavenému spoluhráči nebo sám zakončit gólem. Z pravé strany se dral do šance také Kyselý, ale jeho střelu na poslední chvíli zblokovali domácí beci. Od 70. minuty hráli domácí v početní nevýhodě, jelikož do sprch se po druhé žluté poroučel Šamánek. Ani to však uničovským nepomohl ke kýženému gólu. Nebezpěčně ještě pálili Toman a Žmolík, Mendl byl však vždy na svém místě. Uničov tak odjel ze Slavičína s jedním bodem, nutno dodat, že i když se hrálo  na půdě třetího týmu, tak jeden bod byl po průběhu utkání málo.

Uničov se tak minimálně do středy dostal na první místo MSFL. V příštím utkání přivítáme na domácí půdě ambiciózní tým z olomouckého předměstí, HFK Olomouc.

Slavičín - SK Uničov 1:1 (0:0)