SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Zápasy 2008/2009

FC Jihlava "B" - SK Uničov 1:0 (1:0)

Hráči Uničova se v sobotním slunném dopoledni utkali v přímém souboji o třetí místo s Jihlavou "B". Trenér Strouhal musel udělat změny  v sestavě, jelikož zranění do hry nepustilo Novosada, naopak do sestavy se vrátil Michal Hloušek. Od úvodního hvizdu byla k vidění spousta nepřesností, jak z kopaček Uničova, tak z kopaček Jihlavy. Jihlavští mladíci zlobili zejména nakopávanými míči za obranu, se kterými si však naše obrana dokázala  skoro vždy poradit. Bohužel, ale po jednom takovém nákopu se dostal míč k Čermákovi, který vybídl ke skórování Pešku a ten se nemýlil. Nutno však podotknout, že tohle byla jediná střela na branku Uvízla za celý zápas. Uničovští hráči se snažili do poločasu zkorigovat výsledek, ale vázla kombinace a nakopávanými míči se nebyli sto dostat do šance. Za zmínku stojí šance Fialy, který však místo nahrávky na lépe postaveného Večeřu volil zakončení, obránce však dokázal střelu srazit na roh. Další nebezpečnou hlavičkou se připomněl Vejvoda, trefil však pouze střed brány. Dále už se neujaly střely Žmolíka ani Hlouška. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Druhá půle naznačila, že by se Uničov mohl dostat ke své kombinační hře. Zatlačil Jihlavu na vlastní  půlku a snažil se o vyrovnání. Jihlava stála v deseti lidech před vápnem, což Uničovu práci neusnadňovalo. Nebezpečné zdáli se být brejky domácích, avšak obránci Uničova s pomocí Uvízla dokázali vždy včas uhasit nebezpečí. Po standartní situaci se k hlavičce dostal Hrubý, ale Štěpanovský v brance domácích vytáhl perfektní zákrok. Snaha Uničova byla zřetelná, ale bohužel nepřinesla nic užitečného, jen náznaky šancí bez jakéhokoliv zakončení. Hradba těl hráčů Jihlavy uhájila svou branku a tak Uničov přerušil svou sérii zápasů bez porážky a z Jihlavy se vrací bez bodu.

 

Jihlava "B": Štěpanovský - Naniaš, Drábek (77. Šamánek), Benda, Chlup, Čermák, Pacholík, Peška, Wasserbauer, Netrda, Havránek (90. Černý).
Uničov: Uvízl - Juřátek, Vejvoda, Krajčovič, Stoklásek - Žmolík, Toman, Věčeřa, Fiala - Hloušk, Hrubý.
Branky: 27. Peška, Rozhodčí: Dudek - Dorušák, Jahoda, Diváci: 77, ŽK: Chlup, Drábek, Havránek, Čermák, Štěpanovský - Juřátek, Stoklásek

 

Žádné komentáře
 
Děkujeme za návštěvu našich stránek.