SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Zápasy 2008/2009

SK HS Kroměříž - SK Uničov 0:0 (0:0)

Utkání na jaře neporažených týmů přineslo řadu šancí, ale nikdo z hráčů se nedokázal gólově prosadit. Už ve 4. minutě zahrozil hostující Hloušek, ale pozorný Vogl byl na místě. Uničov pak ještě další dvě nadějné příležitosti nedotáhl.

„Vstup do zápasu nám poměrně vyšel. Domácí pak měli trochu více ze hry, ale my jsme hráli dobře ze zabezpečené obrany, takže se prosazovali těžko,“ řekl trenér hostů Zdeněk Strouhal.

Domácí se do šancí dostávali složitě. Doopravdy hrozili jen ze standardních situací. Trestný kop Mazoucha jen minul pravou tyč a krátce před přestávkou nedokázali využít ani divokého závaru před brankou soupeře.

Po přestávce měli blíž ke gólu hráči Hanácké Slavie. V 69. minutě se dostal míč po rohu ke zcela volnému Šilingerovi, jenže ten střílel vedle. O pět minut později Janča v nadějné situaci nedokázal zpracovat míč.

„Určitě nejsme spokojeni. Dnes to bylo o tom, kdo dá první gól, vyhraje, protože obě defenzivy byly kvalitní. Bohužel, i když jsme se do šancí dostali, tak jsme selhali v zakončení,“ posteskl si nad špatnou produktivitou trenér Kroměříže Jindřich Lehkoživ.

„My bod z půdy soupeře bereme. Kroměříž patří rozhodně k lepším týmům v soutěži. Vzhledem k průběhu zápasu je remíza asi spravedlivá,“ dodal ještě uničovský kouč Strouhal.

Rozhodčí: Pustějoský - T. Kratochvíl, Duda. ŽK: Stojaník - Krajčovič, Stoklásek.
Kroměříž: Vogl – Stojaník, Šilinger, Dočkal, Kovařík, Hromek, Nakládal, Mazouch, Dobeš, Janča (80. Huška), Veselý (58. Karakačanov). Trenér: Jindřich Lehkoživ.
Uničov: Dragon - Stoklásek, Novosad, Vejvoda, Krajčovič (77. Vybíhal) - Řehák, Žmolík, Juřátek, Švajda - Hrubý, Hloušek. Trenér: Zdeněk Strouhal.

Zdroj: Olomoucky deník

Žádné komentáře
 
Děkujeme za návštěvu našich stránek.