SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Zápasy 2008/2009

SK Uničov - SK Sigma Olomouc "B" 1:1

Strhující úvod s dvěma krásnými brankami, potom taktická partie se sérií žlutých karet ve druhém poločase. Takové bylo utkání mezi juniorkou olomoucké Sigmy a třetím mužstvem Moravskoslezské fotbalové ligy z Uničova.

První nádherný moment si mohli diváci vychutnat už po deseti minutách. Na hranici šestnáctky se uvolnil mládežnický reprezentant Jakub Petr, perfektní střelou do šibenice překonal brankáře Dragona a poslal hosty do vedení.

Uničov reagoval poměrně rychle. Po sedmi minutách obelstil na kraji pokutového území dva soupeře Řehák a další pohlednou ranou s pomocí bližší tyče vyrovnal.

„Myslím, že v první půli jsme měli trochu více ze hry. Bylo tam několik možností ke skórování, které se nám nepodařilo dotáhnout,“ litoval uničovský kouč Zdeněk Strouhal.

Druhá půle už totiž moc podobných oku lahodících akcí nepřinesla. Domácí fotbalisté měli mírně navrch, ale vyložené gólové šance si nevytvořili.

Nebezpečných bylo jen několik standardních situací, po kterých míč několikrát proletěl celým pokutovým územím. Nenašel se však nikdo, kdo by usměrnil v takové situaci míč do branky.

„Sigma hrála ve druhé půli na brejky a hlavně rychlost hráčů jako Štěpán nebo Petr nám dělala velké problémy,“ uvedl Strouhal.

Juniorka mohla v závěru strhnout vítězství na svou stranu. Ze strany běžel na branku Doležal, ale jeho pokus rozvlnil jen boční síť.

„Beru tento bod jako. Z brejkových situací jsme možná mohli vytěžit víc,“ líčil po utkání kouč Sigmy Augustin Chromý. „Uničov je však silné mužstvo, takže jsme spokojeni,“ dodal.

Branky: 17. Řehák – 10. Petr. Rozhodčí: Adámková – Černý, Antonice. ŽK: Hrubý, Juřátek, Novosad – Ulma, Jančík, Javůrek, J. Hořava.

Uničov: Dragon – Juřátek, Vejvoda, Novosad, Krajčovič – Řehák, Žmolík (83. Toman) , Švajda, Stoklásek – Hloušek (89. J. Večeřa), Hrubý. Trenér: Zdeněk Strouhal.

Sigma B: Lovásik – Ulma, Bodeček, Murín, Javůrek – Doležal, Jančík, J. Hořava, Štěpán – Petr, Pospíšil. Trenér: Augustin Chromý.

Zdroj: Olomoucký deník

Žádné komentáře
 
Děkujeme za návštěvu našich stránek.