SK UNIČOV

Vítáme Vás na stránkách SK Uničov.

Novinky

Svěřenci trenéra Strouhala zavítají v sobotu do Kroměříže. Tam se pokusí Uničov získat po dvou remízách konečně 3 body. Věřme, že se to podaří. Kabina nehlasí žádné zranění, a tak trenér Strouhal bude mít připravené všechny hráče.

Utkání začíná 15:30, můžete jej sledovat na : http://www.onlajny.cz/detail.php?id=5273&hra=fotbal
Uničovští hráči si dnes do tabulky přičetli další bodík, v dnešním dopoledni totiž na domácí půdě remizovali s HFK Olomouc. Utkání začali lépe domácí, kteří lépe kombinovali a drželi se na půlce Holice. V první šanci se objevil Hrubý, ale jeho dělovka minula branku. V další šanci byl Švajda, který se po krásné kombinaci dostal ke střele, ale sám před gólmanem svou úlohu nezvládl a míč se mu svezl po kopečce do autu. Hosté zahrozili poprvé po nedorozumění Fialy se Šustrem, ale Čtrvrtníček této chyby naštěstí nevyužil. Hlavou zahrozil také Obal, naštěstí minul. Poslední navštívenku vyslal hostujícímu gólmanovi Žmolík, ale jeho střela postrádala přesnost i razanci. První půle tak skončila 0:0.

Druhou půli začali tlakem hráči Holice, kteří nepouštěli domácí ze svého sevření. Holice se ale nedostala do žádné stoprocentní šance. Ze standartní situace nebezpečně hlavičkoval Kovář. Na hranici šestnáctky hasil gólovou šanci včasným vyběhnutím Šustr. Po 15 minutách se domácí otřepali a začali se také prosazovat. Ve velké šanci se objevil Řehák, jeho střelu však na poslední chvíli zblokoval Lukášek. Posledních 20 minut utkání se neslo v duchu anglického fotbalu. Útoky se střídaly na obou stranách, do vážnějších situací se však dostávali hlavně domácí. Poslední příležitost hostů domácí obrana dokázala odvrátit, když se ve vápně míč nebezpečně houpal z jedné kopačky na druhou. Hned z protiútoku pádil sám na branku Hrubý, ale Šrom ho vychytal.

Utkání tak skončilo spravedlivou remízou 0:0.

Uničov - HFK Olomouc 0:0

Uničov:
Šustr - Šostronek, Novosad, Vejvoda, Fiala - Kyselý (86. Vybíhal), Toman, Žmolík, Švajda (46. Ondrušík) - Hrubý, Řehák
HFK Olomouc:
Šrom - Vajda, Kovář, Zlatohlavý, Lukášek - Dadák, Salatin (46. Zondra), Zedníček (86. Šturma), Kazár (73. Filipský) - Obal, Čtvrtníček
Rozhodčí:
Hulcký - Ondráš, Chramcov
V neděli v 10:15 přivítají svěřenci trenéra Strouhala na svém hřišti ambiciózní celek z olomouckého předměstí, HFK Olomouc. Věřme, že Uničov potvrdí a hlavně prodlouží svou šňuru pěti zápasů bez prohry, že porazí svého soka a posune se zpět na druhou příčku v tabulce.

Utkání začíná 10:15 na uničovském stadionu.
V nedělním slunném dopoledni se ve Slavíčíně odehrála bitva o první místo v tabulce. První půle bitvu připomínala do slova a do písmene. Uničov vstoupil do utkání tragicky, když již ve 4min. prohrával 1:0, po nedorozumění Škody s Šustrem vsítil první branku utkání Kříž. Tato branka polila domácí živou vodou, a ti dalších 15min nepustili Uničov vůbec k ničemu. Domácí zahrávali spoustu standartních situací, po jedné z nich se hlavou prosadil znovu Kříž, ale Šustr ho tygřím skokem vychytal. Od 20.minuty se probudili také hosté, začali kombinovat a dostávat se ke své hře. Srovnat mohl Hrubý, ale sám před Mendlem přestřelil. O chvíli později se řítili na branku dokonce dva uničovští hráči, ale Řehák místo přihrávky na lépe postaveného Žmolíka volil střelu a přestřelil. O pár minut později si Hrubý narazil míč s Řehákem a své sólo proměnil ve vyrovnávací branku. Do poločasu měl ještě gólovku Fiala, ale nastřelil na brankové čáře jednoho z domácích beků. Poslední hvizd do píšťalky v první půli předznamenal velkou melu, ze které vyšel se žlutou kartou Otepka, který atakoval Hrubého loktem. První půle byla velmi vyhecovaná, tvrdá a nervózní. Svým výkonem k tomu dopomohl také hlavní sudí Viščor, který vysoké tempo hry nezvládal a svými nepřesnými výroky poškozoval hlavně hosty.

Druhá půle byla již jen ve znamení šancí Uničova, ten však nebyl sto ani jednu využít. Dvakrát se za zády slavičínských beků ocitl Řehák a dvakrát i Hrubý, ale ani jeden nedokázal nahrát lépe postavenému spoluhráči nebo sám zakončit gólem. Z pravé strany se dral do šance také Kyselý, ale jeho střelu na poslední chvíli zblokovali domácí beci. Od 70. minuty hráli domácí v početní nevýhodě, jelikož do sprch se po druhé žluté poroučel Šamánek. Ani to však uničovským nepomohl ke kýženému gólu. Nebezpěčně ještě pálili Toman a Žmolík, Mendl byl však vždy na svém místě. Uničov tak odjel ze Slavičína s jedním bodem, nutno dodat, že i když se hrálo  na půdě třetího týmu, tak jeden bod byl po průběhu utkání málo.

Uničov se tak minimálně do středy dostal na první místo MSFL. V příštím utkání přivítáme na domácí půdě ambiciózní tým z olomouckého předměstí, HFK Olomouc.

Slavičín - SK Uničov 1:1 (0:0)

Slavičín:
Mendl - Fábry, Šamánek, Belaška, Otepka - P. Švach, Lysáček, Hnaníček, Školník - Kříž, Holek (61. Železník)
Uničov:
Šustr - Sostřonek, Škoda, Vejvoda, Novosad - Kyselý (87. Vybíhal), Toman, Žmolík, Fiala (82. Ondrušík) - Hrubý, Řehák.
Rozhodčí:
Viskoř - Šalata, Priesol
Diváků: 680 platících
 
Děkujeme za návštěvu našich stránek.